REKLAMA

Uczestnicy projektu ‚Fit and Mobility’ trenowali w plenerze [wideo]

W sobotę opublikowany został szósty, przedostatni odcinek serialu opowiadającego przebieg projektu „Fit and Mobility” Kamila Szlęzaka. Tym razem uczestnicy programu wybrali się na plenerowy trening. 

REKLAMA

Do projektu Kamil Szlęzak zaprosił trzech młodych mężczyzn, którzy ważą powyżej stu kilogramów i chcą schudnąć. Ułożył im plan żywieniowy oraz treningowy. Program realizowany jest przy współpracy z siłownią Silver Gym w Skarżysku-Kamiennej i salonem urody ISSPA w Końskich. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Bartłomiej Gągolewski.

W przedostatnim odcinku w ramach projektu „Fit and Mobility” Kamil Szlęzak zabrał uczestników na intensywny trening do lasu. Jak widać po uczestnikach – z ich kondycją jest coraz lepiej, co nie oznacza, że podczas wykonywania ćwiczeń było łatwo…

REKLAMA

Fot. Bartłomiej Gągolewski.

Zapraszamy także na fanpage projektu, na którym Kamil Szlęzak oprócz kulisów projektu przedstawia rozmaite ćwiczenia czy smaczne i zdrowe posiłki, które mogą przydać się każdemu, kto chce schudnąć albo po prostu być bardziej aktywnym – TUTAJ.

Przypominamy, że w projekcie bierze udział także nasz pracownik – Kamil Olesiński. W najnowszym odcinku zaprosił do naszego studia także Mateusza Leszczyńskiego, który opowiadał o swoich zmaganiach ze zmianą trybu życia. Obejrzyjcie go TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *