REKLAMA

Stąporkowianie na planie Koła Fortuny [zdjęcia]

W dniach 19-20 listopada uczniowie klas I i II Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie wzięli udział w nagraniach do programu Koło Fortuny. W programie już jako uczestnik wystąpił Michał Okła, który pochodzi ze Stąporkowa. 

REKLAMA

Popularny teleturniej emitowany jest w TVP 2, gospodarzem show jest wokalista Rafał Brzozowski, a współprowadzącą Izabella Krzan. Muzyczną oprawę zapewnia zespół RBand. Nagrania odbywają się w Studio ATM w Warszawie. Uczniowie „Staszica” mieli okazję zobaczyć, jak wygląda tworzenie programu od kuchni: pracę reżysera, producentów, operatorów czy statystów. Przy współpracy z animatorem publiczności uczniowie szkoły dopingowali i oklaskiwali uczestników programu.

REKLAMA

Udało się nagrać aż 8 odcinków z udziałem uczniów z ZSP w Stąporkowie. Nie można jednak zdradzić dokładnej daty pojawienia się młodzieży na ekranie, dopóki odcinki nie zostaną wyemitowane. Koło Fortuny można oglądać w soboty i niedziele o godz. 14:35 i od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. „Świetna zabawa, wiele emocji a przy tym edukacja artystyczna – to kwintesencja wycieczki do świata telewizji. Do zobaczenia na wizji…” – opowiadają zadowoleni uczniowie.

Co ciekawe, w programie ostatnio wziął udział także pochodzący ze Stąporkowa, a mieszkający obecnie w Krakowie Michał Okła. Odcinek z jego udziałem możecie Państwo zobaczyć TUTAJ. A warto go obejrzeć, bo nasz reprezentant okazał się najlepszy!

Michał Okła był uczestnikiem programu Koło Fortuny

 

Zdjęcia (archiwum szkoły):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *