REKLAMA

Ukazała się nowa piosenka Darii Szymańskiej ze Stąporkowa

Utwór stąporkowianki Darii Szymańskiej „Teraz już wiem” jest już dostępny dla słuchaczy. Teraz także u nas w portalu. Miłego odbioru!

REKLAMA

Daria Szymańska to młoda wokalistka popowo-jazzowa, pochodząca ze Stąporkowa. Obecnie mieszka w Kielcach. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Śpiewa, pisze teksty. Warto zaznaczyć, że swój wokal kształciła u Piotra Salaty w Klubie Osiedlowym „Kaesemek” w Końskich.

Piosenkarka wydała ostatnio nowy utwór – „Teraz już wiem”, który opowiada o szczęściu, zakochaniu, miłości. Jest to pozytywna, a zarazem romantyczna kompozycja. Autorem tekstu i muzyki jest Andrzej Gwoździowski muzyk i twórca z Tarnobrzega, współpracujący z różnymi zespołami oraz artystami. Usłyszał głos Darii Szymańskiej w sieci i od razu miał pomysł na wykorzystanie jej ciepłej barwy głosu.

REKLAMA

Wokalistka ostatnio nagrała też kilka coverów do spółki ze swoim bratem Fabianem Szymańskim, który również śpiewa i gra na gitarze. W serwisie YouTube możemy znaleźć również singiel autorki pt. „Przyjdzie czas”. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością konecczanki.

Daria Szymańska, wokalistka ze Stąporkowa

REKLAMA

One thought on “Ukazała się nowa piosenka Darii Szymańskiej ze Stąporkowa

  1. Marek pisze:

    Super, brawo !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *