REKLAMA

Ukradli koła samochodowe warte 2 tysiące złotych!

Koneccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn w wieku od 22-46 lat podejrzewanych o dokonanie kradzieży. Łupem złodziei padły koła samochodowe o wartości około 2 tysięcy złotych. 

REKLAMA

opony_pol

W nocy (z poniedziałku na wtorek) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie kradzieży kół samochodowych z terenu posesji w jednej z podkoneckich miejscowości. Od razu skierował tam funkcjonariuszy. Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego dojeżdżając na miejsce zdarzenia zauważyli auto, które odpowiadało wcześniej podanemu opisowi.

REKLAMA

Patrol wydał sygnały do zatrzymania się lecz kierujący zignorował je, a następnie zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg używając przy tym sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący próbując zniknąć z pola widzenia mundurowych, zjechał w drogę osiedlową. Tam jednak został zatrzymany przez policjantów.

W pojeździe znajdowało się trzech mężczyzn w wieku 46, 40 oraz 22 lat, zaś w bagażniku policjanci znaleźli 4. koła pochodzące z kradzieży. Wszystkie osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. Dodatkowo w toku wykonywanych czynności ujawniono, że kierujący samochodem 46- latek był nietrzeźwy (1,8 promila) i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

Źródło: KPP Końskie

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *