REKLAMA

Uprawiał marihuanę na dachu szopy

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali 29-latka, który zaatakował swoich sąsiadów, znieważył interweniujących policjantów, a przy drewnianej szopie oraz na jej dachu uprawiał marihuanę.

REKLAMA

W poniedziałek mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy rozpętała się sąsiedzka awantura, podczas której doszło do rękoczynów. Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce zastali mocno pobudzonego 29-latka. Mężczyzna przeniósł swoją uwagę na policjantów i zaczął im ubliżać. 29-latek szybko został obezwładniony i zatrzymany.

Mundurowi przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze zajmowane przez mężczyznę, pod kątem przedmiotów pochodzących z przestępstwa lub mogących służyć do jego popełnienia. Przy drewnianej szopie oraz na jej dachu znaleźli łącznie 11 doniczek, w których rosły konopie inne niż włókniste. W pokoju 29-latka policjanci ujawnili susz roślinny, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie marihuanę.

REKLAMA

Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. O dalszych losach oskarżonego zadecyduje sąd.

Zdjęcie Poglądowe.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *