REKLAMA

Urzędy w Słupi i Smykowie zmieniają zasady pracy

Urzędy Gminy w Słupi Koneckiej oraz w Smykowie od 23 marca zmieniły zasady pracy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. 

REKLAMA

Urząd Gminy w Słupi Koneckiej od 23 marca wprowadził skrócony czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -13.30 (do godziny 15:30 prowadzony będzie dyżur w sekretariacie). W tym czasie będzie pełniony dyżur telefoniczny pod numerem: 41 391 11 47. Od 16 marca do odwołania  wstrzymano przyjęcia interesantów i ich wstępu do urzędu oraz posiedzenia Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dokument ze wszystkimi zmianami publikujemy poniżej:

REKLAMA

Zarządzenie wprowadzające zmiany w funkcjonowaniu jednostki opublikował również Urząd Gminy w Smykowie. Od poniedizałku do odwołania godziny otwarcia ulegają zmianie: urząd będzie czynny od 7.30 do godz. 14.00, a sekretariat do godz. 15.30 pod numerem telefonu 41 373 91 81. Urzędnicy w godzinach pracy nie mogą opuszczać budynku. Szkolenia i  konferencje zostały odwołane, a pozostałe  wyjazdy służbowe każdorazowo pozostają do decyzji wójta lub osoby przez niego upoważnionej. Urząd wprowadza również możliwość pracy zdalnej, jest to zależne od decyzji bezpośredniego przełożonego. Cały dokument można przeczytać poniżej:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *