REKLAMA

Uszkodził choinkę w Stąporkowie. Został zatrzymany

W środę  funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie, wraz z mundurowymi z Wydziału Kryminalnego komendy w Końskich, zatrzymali 24-latka. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie bożonarodzeniowej choinki, znajdującej się w centrum Stąporkowa. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiadał narkotyki.

REKLAMA

Policja zatrzymała sprawcę uszkodzenia choinki w Stąporkowie

Do tej skandalicznej sytuacji doszło 4 stycznia. Policjanci ze Stąporkowa otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca uszkodził bożonarodzeniową choinkę, która stała w centrum miasta. Sprawca zniszczył dekoracje aluminiowo-świetlne, którymi przyozdobiono drzewo. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad tysiąca złotych.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie, wspólnie z kryminalnymi z Końskich rozpoczęli działania. Praca policjantów doprowadziła do 24-latka, który został przez nich zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do tego czynu, jednak nie potrafił racjonalnie wyjaśnić powodów swojego zachowania. Dodatkowo okazało się, że policjanci znaleźli w jego mieszkaniu porcję suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz posiadania narkotycznych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Uszkodził choinkę w Stąporkowie. Został zatrzymany

  1. Alien pisze:

    Bo świat jest dla świętych, a nie dla ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *