REKLAMA

Utrudnienia w Końskich. Kolizja i przewrócona ciężarówka [wideo, zdjęcia]

To bardzo niespokojne popołudnie na koneckich drogach. Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Zamkowej i Iwo Odrowąża doszło do kolizji, a na rondzie im. Nauczycieli Tajnego Nauczania przewróciła się ciężarówka. W obu miejscach trwają utrudnienia drogowe. 

REKLAMA

Powyżej wideo z kolizji na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Iwo Odrowąża i Zamkowej.
Na skrzyżowaniu miało miejsce wymuszenie pierwszeństwa –„Kierujący pojazdem ford focus jadąc ulicą Iwo Odrowąża nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo pojazdowi renault, który jechał ulicą Piłsudskiego. Wskutek tego doszło do kolizji” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, kierujący byli trzeźwi. Do około godziny 18:00 potrwają tam utrudnienia drogowe

REKLAMA

Z kolei na rondzie imienia Nauczycieli Tajnego Nauczania w Końskich przewróciła się ciężarówka. W tym miejscu utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin –„W Końskich na rondzie imienia Nauczycieli Tajnego Nauczania trzeźwy kierujący pojazdem ciężarowym marki mercedes prawdopodobnie w wyniku nieodpowiedniego zabezpieczenia przewożonych płyt betonowych przewrócił na bok prowadzony przez siebie zestaw. W miejscu zdarzenia przez najbliższe kilka godzin możemy spodziewać się utrudnień drogowych” – mówi nam starszy sierżant Przygodzka.

Przewrócona ciężarówka na rondzie w Końskich. Foto: Artur Milczarek

Objazd prowadzony jest ulicą Kapitana Stoińskiego, a ruchem steruje policja.

Zdjęcia z kolizji na skrzyżowaniu Iwo Odrowąża i Piłsudskiego w Końskich:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *