REKLAMA

Uwaga! Kolejne utrudnienia drogowe w Końskich

Od poniedziałku występują kolejne utrudnienia w ruchu drogowym w Końskich. Z użycia na poniedziałek i wtorek wyłączono skrzyżowanie ulic Iwo Odrowąża, Piłsudskiego i Mieszka I. Mieszkańcy skarżą się także na problem z dojechaniem do posesji przy blokach na ulicy Hubala 3 i 3A oraz do działalności gospodarczych prowadzonych na łączniku od ulicy Strażackiej do ulicy Księdza Granata. 

REKLAMA

Ruch wyłączony jest dla Zamkowej od skrzyżowania z ulicą 16 Stycznia. Nie przejedziemy też ulicą Iwo Odrowąża –„Prowadzone są tam roboty związane z połączeniem budowanego wodociągu z istniejącą siecią i podobnie z siecią kanalizacyjną. Drogi są dopuszczone do ruchu w formie dojazdu do posesji dla właścicieli oraz ewentualnego przejazdu ratunkowego służb” – mówi nam Cezary Maliborski, naczelnik Wydziału Inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich.

REKLAMA

Wspominane wyżej utrudnienia mają potrwać przez poniedziałek oraz wtorek.

Już w ubiegłym tygodniu mieszkańcy zgłaszali nam problem z dojazdem do bloków 3 i 3A przy ulicy Hubala, a także do działalności gospodarczych prowadzonych z tyłu tych posesji (na łączniku Strażackiej z Księdza Granata). By dotrzeć do tych miejsc należy zjechać „pod prąd” ulicą Hubala. Wydział Inwestycji przekazał nam, że przejazd dla właścicieli posesji jak i dostawców jest w pełni legalny. Na miejscu nie ma jednak żadnego znaku, który by o tym informował.

REKLAMA

11 thoughts on “Uwaga! Kolejne utrudnienia drogowe w Końskich

 1. samowolka a odcinek warszawskiej jest nadal dwukierunkowy ,współczuje przedsiębiorcą powinien ktoś ponieść konsekwencje

  • Gdyby to było w UK to posypały by się pozwy. Zignorowano nas wszystkich mieszkańców, brak wytyczonych bezpiecznych ścieżek dla ruchu pieszych. Utrudnione i nieoznakowane przejazdy – dosłownie wszystko na dziko…Widoczny brak nadzoru, brak przygotowania do prac i logistyki. Prace w parku bardzo dziwnie prowadzone… chodniki z wysypanego kamienia i krawężniki z blachy… co to jest do licha!

  • Odpowiedz na takie pytanie. Gdyby sobie ustawił znak zakaz wjazdu na swoją posesję to miałby zakaz czy by legalnie mógł wjeżdżać?

     • Nie rozumiemy się. To nie jest moja prywatna droga do domu -tylko droga publiczna. Na mieście panuje chaos. Na zjeździe z ronda w ul.Piłsudskiego jeszcze stoi zakaz wjazdu a droga jest niby otwarta. Na ul. Miłej znaki drogowe poprzekręcane o 180′ Na ul.Hubala piszą żeby jeździć pod prąd legalnie… -nie ma czegoś takiego jak legalna jazda pod prąd. Rozumiesz, że ktoś przegina?

 2. Czekam kiedy zamkną Kazanowską i wtedy dojad na Hubala bedzie przez Krakowska i calkiem pod prąd. Tez legalnie a co tam. Niech sie dzieje co chce prawda? Mogą być stłuczki, nikogo to nie obchodzi. Ludzie mogą lamac nogi na wykopach, wpadac w niezabezpieczone dziury, czy nadziac na préty wystające z ziemi. Ważne, ze wladza uważa to za sukces, a dziennikarze pięknie opiszą. Dziki zachód w połączeniu z PRL em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *