REKLAMA

Uwaga szkoły! PGK Końskie ogłasza konkurs ze świetnymi nagrodami!

„Dobrze się czuję bo odpady segreguję!” to ekologiczna propozycja konkursu od Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej  dla szkół z terenu gminy Końskie. Skierowany jest on do klas pierwszych, a także ich opiekunów.  Do wygrania cenne nagrody – dla nauczycieli wartościowy sprzęt, a dla uczniów dopłata do klasowej wycieczki! 

REKLAMA

Konkurs przewidziany jest dla grup, a konkretnie: dla klas pierwszych ze szkół podstawowych z terenu gminy Końskie. Polega on na przygotowaniu przez daną klasę pracy plastycznej w formie plakatu (rozmiar A3) zachęcającego do poprawnego segregowania odpadów, wykonanej w następujących technikach: technika płaska: malarstwo, rysunek, szkic, grafika itp. (farby, pastele, kredki, wyklejanki). Każda szkoła podstawowa może zgłosić tyle prac ile posiada klas pierwszych. Konkurs trwa od 10 września do 10 listopada, a na 15 listopada zaplanowano jego rozstrzygnięcie.

REKLAMA

Nagrody są niezwykle atrakcyjne! Dla opiekunów przewidziano sprzęt o wartości 3 tysięcy złotych. Dla klas, które przygotują trzy najlepsze prace dopłaty do wycieczki w kwocie od 3500 do 4500 złotych.

Zainteresowani wzięciem udziału powinni kontaktować się z organizatorem: Aleksandra Wojciechowska Wilk – Kierownik Działu Zagospodarowania i Utrzymania Terenów Zielonych PGK Sp. z o.o. Końskie; telefon kontaktowy: 41 372 34 97.

REKLAMA

One thought on “Uwaga szkoły! PGK Końskie ogłasza konkurs ze świetnymi nagrodami!

  1. Proponuję na plakacie narysować ten sprzęt za 3 tysiące, który potem trafia na dzikie wysypiska do lasów na szkolnej wycieczce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *