REKLAMA

VIII Rajd z Flagą w Stąporkowie już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek z okazji Święta Flagi Narodowej w gminie Stąporków odbędzie się VIII edycja Marszu z Flagą. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 przed budynkiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie gdzie nastąpi rejestracja uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 kwietnia do godziny 10:00 w sekretariacie MGOKiS, a także za pośrednictwem adresu email: [email protected] Kartę zgłoszeniową znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Źródło: MGOKiS w Stąporkowie.

Wydarzenie odbędzie się na długości około 15 kilometrów na trasie: Stąporków- Czarniecka Góra- Janów- Czarna-Stąporków (w miejscowości Czarna przygotowany zostanie punkt kontrolny, czynny od godziny 10:00 do 13:00). Każdy uczestnik wyrusza indywidualnie z otrzymaną wcześniej mapą rajdu.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie dowód osobisty, legitymację lub inny dokument stwierdzający tożsamość, a także odpowiedni strój sportowy (dostosowany do warunków pogodowych) oraz wygodne obuwie. Osoby, które nie ukończyły 18 lat powinny być pod opieką opiekuna prawnego. Warunkiem dopuszczenia do rajdu jest złożenie podpisu na liście startowej, wniesienie opłaty na starcie (gotówka) oraz wypełnienie oświadczenia. Istnieje możliwość zapisu w dniu rajdu, jednak bez możliwości przewidzianych regulaminem świadczeń.

REKLAMA

UWAGA! Wszystkie osoby biorące udział w imprezie mają obowiązek stosować się do poleceń obsługi rajdu oraz zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Informacje potrzebne do przelewu:

  • BANK SPÓŁDZIELCZY o/KOŃSKIE
  • numer: 3 8494 0003 2002 0044 8701 0001
  • dopisek: „Rajd z Flagą i dotyczy…. „(imię i nazwisko)

Każda osoba biorąca udział w rajdzie otrzyma dyplom uczestnictwa, znaczek rajdowy oraz poczęstunek przy ognisku. Dodatkowo w ramach atrakcji przygotowano losowanie nagród.

Celem imprezy jest promocja zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji i aktywności ruchowej, integracja osób w różnych przedziałach wiekowych, popularyzacja walorów krajoznawczych gminy Stąporków oraz uczczenie Święta Flagi Narodowej, a także 55 rocznicy Uzyskania Praw Miejskich przez Stąporków.

Organizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie, natomiast współorganizatorami są Urząd Miejski w Stąporkowie i Nadleśnictwo Stąporków.

KONTAKT: 41 374 10 86 lub 509 307 590

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *