REKLAMA

W A Klasie i B Klasie rozpoczęli granie [zdjęcia]

Kluby Sportowe ze Smykowa i z Kamiennej Woli zagrały już inauguracyjną kolejkę w B Klasie. W Klasie A Tęcza rozegrała już trzy spotkania, Radiatorsi dwa. 

REKLAMA
Na zdjęciu mecz LKS Bolmin - KS Smyków

Na zdjęciu mecz LKS Bolmin – KS Smyków

Niestety źle rozpoczęły się rozgrywki dla naszych reprezentantów w najniższej lidze. KS Smyków przegrało na wyjeździe 1:0 z LKS Bolmin, a Kamienna Wola aż 5:1 również grając na boisku rywala uległa Granatowi Borki. W najbliższą niedzielę smykowianie powalczą na wyjeździe z TOPSPINEM Promnik, a popularna Kamionka zagra w Samsonowie z Samsonem.

W pierwszej kolejce A Klasy swój mecz rozegrała tylko Tęcza Gowarczów. Ku zdziwieniu ekspertów zespół ten pokonał faworyzowane Orlęta Kielce 3:2. Gole dla gowarczowian zdobyli: Soltuniak – 2 i Karbownik. Pozostałe spotkania inauguracyjne zostały przeniesione z powodu protestu sędziów. W drugiej kolejce zagrały już oba nasze zespoły – Radiatorsi u siebie ulegli Victorii Mniów 1:3, a Tęcza grając na wyjeździe przegrała z Bucovią Bukowa. Z kolei wczoraj rozegrano już trzecią serię gier w A Klasie i tym razem Tęcza pokonała Piast Chęciny 2:0, a bramki zdobyli Pielaż oraz Cieślik. Natomiast Radiatorsi dzięki bramce Patryka Kwietnia pokonali Łopuszański KS.

REKLAMA

Zdjęcie (Klub Sportowy Smyków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *