REKLAMA

W Bursie Szkolnej spotkali się z dziennikarzem [zdjęcia]

We wtorek w Bursie Szkolnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych zorganizowano kolejne spotkanie z przedstawicielem różnych środowisk. Tym razem do bursy zaproszono dziennikarza – naszego redakcyjnego kolegę Arkadiusza Górala. 

REKLAMA

Arkadiusz Góral to twórca i redaktor naczelny tkn24.pl, a także dziennikarz z wykształcenia – jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Podczas spotkania opowiadał on o specyfice pracy w mediach – między innymi o tym, że w tym przypadku często ważniejsza od wykształcenia jest praktyka.

REKLAMA

Młodzież dopytywała choćby o zarobki w mediach, ale i np. algorytmy, które obecnie rządzą portalami społecznościowymi typu Facebook czy Youtube, a bez których obecnie żadne media nie mogą funkcjonować. W spotkaniu udział wzięło kilkudziesięciu mieszkańców bursy.

Było to już kolejne z cyklu spotkań. Wcześniej młodzież odwiedzili: kombatanci, dietetyk oraz pracownicy sanepidu. Organizatorem spotkań jest pedagog i opiekun w bursie Wioletta Walcharz.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *