REKLAMA

W gminie Gowarczów szykują się duże drogowe remonty! [zdjęcia]

Ostatnie dni to dobre wiadomości odnośnie dróg w gminie Gowarczów. W trakcie remontu jest odcinek w Kupimierzu, ale co ważniejsze – gmina otrzymała zapewnienie o dofinansowaniu do kolejnych kilku odcinków! 

REKLAMA

Zakończył się pierwszy etap przebudowy drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Kupimierz wraz z przebudową zjazdu publicznego z drogi wojewódzkiej nr 728 w miejscowości Korytków. Ułożona została pierwsza warstwa asfaltu a w kolejnym etapie ułożona zostanie druga warstwa, wykonane będą obustronne pobocza oraz cieki służące odwodnieniu drogi. Inwestycja obejmuje przebudowę drogi na odcinku 917 metrów. Prace potrwają do połowy lipca.

REKLAMA

Do gminy dotarły też świetne wiadomości z Urzędu Wojewódzkiego. Gowarczów dostanie dofinansowanie na kilka dróg z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Mowa o odcinkach: Korytków – Kurzacze; Kamienna Wola – Kurzacze; Gowarczów – Eugeniów i Bernów – Korytków.

Zdjęcia z przebudowy drogi w Kupimierzu:

REKLAMA

One thought on “W gminie Gowarczów szykują się duże drogowe remonty! [zdjęcia]

  1. Nie ma sie czym chwalic to co powinno być z robione tzn.chodnik przy ul.Warszawskiej w Gowarczowie który pan wojt tak obiecywał w dalszym ciągu nie jest wykonane kiedyś tam dojdzie do tragedii i będzie za późno a podkreślam jest to droga krajowa gdzie jeździ bardzo dużo samochodów ciężarowych strach dzieci same puszczać do szkoły a już nie ma mowy o przejechaniu wózkiem z małym dzieckiem panie wójcie mamy nadzieje ze pan się z tej obietnicy wywiąże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *