REKLAMA

W hali budują się studia. TVP w Stąporkowie [zdjęcia]

Za nami kolejny dzień cyklu pt. „Debata prezydencka w Końskich”. Wciąż nie wiadomo czy do naszego miasta przyjedzie Rafał Trzaskowski, a tymczasem działania Telewizji Polskiej w sprawie nie ustają – studia się budują, a ekipy telewizyjne goszczą w kolejnych miejscowościach powiatu.

REKLAMA

W hali sportowej przy ul. Stoińskiego w Końskich prace nad budową studia (a nawet dwóch o czym informowaliśmy wczoraj – TUTAJ) są w zaawansowanej fazie. Tymczasem wciąż nie wiadomo kto ze sobą w Końskich będzie debatował – sztab Andrzeja Dudy nie wycofał swojego udziału, ale oficjalnej deklaracji odmowy nie złożył też sztab Rafała Trzaskowskiego. Wczoraj szef kampanii prezydenta Warszawy Cezary Tomczyk zapowiedział, że jego kandydat na poniedziałek „szykuje niespodziankę”.

REKLAMA

Z kolei TVP potwierdziło formułę debaty – organizacja przewiduje, że w jednym studio będą kandydaci oraz prowadzący, w drugim publiczność. Studia mają łączyć się ze sobą za pomocą telełącza. Start w poniedziałek o godzinie 21:00.

Zdjęcia z budowy sceny w Końskich:

Natomiast plenerowe studio TVP ciągle stoi na skwerku w Końskich. Zaś do różnych miejscowości powiatu wysyłani są reporterzy terenowi – wczoraj nadawali oni z Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu, dziś z Czarnieckiej Góry i okolic Stąporkowa. Pokazano między innymi Gagaty Sołtykowskie, urokliwe lasy, agroturystykę, a burmistrz Dorota Łukomska opowiedziała o działaniach, jakie są podejmowane w celu przywrócenia uzdrowiska w Czarnieckiej Górze.

Zdjęcia z wizyty TVP w Stąporkowie:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *