REKLAMA

Szykują halę na konwencję PiS. Wiemy więcej o wydarzeniu [zdjęcia]

W sobotę w Końskich pojawią się wszyscy najważniejsi działacze Zjednoczonej Prawicy na czele z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim na czele i być może także premierem Mateuszem Morawieckim. Wiemy już nieco więcej o tym wydarzeniu. 

REKLAMA

Wiadomo, że Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi (jednostka gminy Końskie) na zasadach komercyjnych wynajął halę sportową przy ulicy Stoińskiego przedstawicielom partii. To oznacza, że na 100% to właśnie w tym miejscu odbędzie się zapowiadana konwencja programowa.

REKLAMA

Obecnie w hali trwa już montaż sceny, a cały obiekt ma zostać przebudowany na prowizoryczne, duże studio telewizyjne. Z nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć sobotnie wydarzenie planowane jest w godzinach od 12:00 do 14:00, a na miejsce przyjechać ma od kilkudziesięciu do nawet około 200 parlamentarzystów związanych ze Zjednoczoną Prawicą.

Jednocześnie w sobotę w Końskich pojawić mają się też przedstawiciele innych ugrupowań. Lewica zapowiedziała swój happening na rynku w centrum miasta. Być może tym tropem pójdą też inne ugrupowania. Na pewno też przyjadą do nas ekipy telewizyjne oraz dziennikarze ze wszystkich liczących się tytułów w kraju.

Natomiast przy samej ulicy Stoińskiego należy spodziewać się utrudnień w ruchu, o ile cała ulica nie zostanie zablokowana.

Zdjęcia:

REKLAMA

14 thoughts on “Szykują halę na konwencję PiS. Wiemy więcej o wydarzeniu [zdjęcia]

 1. ALVUŚ pisze:

  Dobre miejsce 🤣🤣🤣🤣Będziemy słuchali muzyki na posesji u kolegi 🤣🤣🤣 Cypisa chyba🤣🤣🤣. Oj nie mogę doczekać się tej bandy, to będzie fajny dzień…nie dla wszystkich . Pozdrawiam wierną ciemnotę wypełniającą polecenia polityczne.😎😎😎

 2. Kazik pisze:

  będzie się działo

 3. lutek pisze:

  końskie = pisiory

 4. konecczanin pisze:

  Dobrze ze antypolskich trolli jest zdecydowana mniejszość a
  wyborczy walec 15 października ich zmiażdży …. na nic ich mędrkowanie.

 5. konecczanka pisze:

  Kaczor wykończył już przedsiębiorstwa, małe zakłady ledwo funkcjonują. Pomagać Ukrainie a na swoim podwórku gnębić rodaków. Skupywać zboże z swoje plony wyrzucać, cała polityka pisowska.

 6. konecczanin pisze:

  konecczanka , co ty bierzesz i dlaczego tego sie nie da wyleczyć ?
  A le moze w Berlinie …. toz to twoi idole. Chcesz ich powrotu.
  Wylecza cie i nawet nowy wiek emerytalny ci ustanowią ,

 7. robert pisze:

  Dość pis !! Ja się wstydzę że do mojego miasta przyjazdzaja ci złodzieje bezkarni oszuści , interesuje się polityka i nie pamiętam odclat takiej władzy ktora by narobola tyle złego tak podzieliła naród i tak skłóciła się że światem. Ludzie ślepo wierzący w pis bo im skrawek dają, władza ktora przejmuje każda dziedzinę od kultury po media sądy trybunał władze wykonawczą nie jest władza dla narodu patriotyzmu a brnaca w reżim !!!! zrozumcie to w końcu. Pis jest bezkarny!!!! pragnę by kiedyś ktoś osadził tych bezkarnych złodziei.

 8. robert pisze:

  konrcczanin ty masz jakiś problem z tymi Niemcami? Co ty masz w głowie? Nie wiem czujesz się gorszy czy co ? masz jakieś kompleksy na tyn punkcie? ileż można Niemcy i Niemcy człowieku przewietrz umysł albo mniej TVP. A tak np dla końskich co takiego Niemcy robią że tak się czujesz pod zaborami itd ? Ty durniu z tą bezkarna zapodlona propaganda np pol firm w końskich żyje że sprzedaży do Niemiec pomijam już emigrację zarobkowa itd . Poki co to my tu bardziej korzystamy nacwspolpracy z niemcami -pomijam markety bo uwazam je za zle, ale to twoja partia je tu wpuscila dajac wzzystko prawie za darmo !!! To pis ulatwil wejscie takim firmom tu.jak się czujesz gorszy to zmień to rusz się a nie tylko wmawiaj innym żeby się czuli jak ty

 9. kalina pisze:

  Przysłowie mówi, że „jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera”. I to chyba dzieje się obecnie w naszym kraju. Bo jak można za lada ochłap (różne ++++)popierać ludzi, którzy de facto nie dbają o społeczeństwo, ale o własne partykularne interesy.. Podsłuchy niewygodnych dla władzy obywateli, nielegalnie zakupionym Pegasusem, zsyłki do sądów w innych miastach niepokornych sędziów i prokuratorów i udawanie państwa opiekuńczego, które jest raczej państwem coraz bardziej opresyjnym. Popieranie partii kierowanej przez pana, który nie odróżnia brutto od netto, wkłada dwa różne buty i uważa, że na świecie jest mało ludzi mądrzejszych od niego (Oleśnica), prowadzi nas do coraz większych zadłużeń, rujnowania gospodarki, wzrostu inflacji (najwyższej w UE). Kłamstwo, obietnice bez pokrycia, hipokryzja i afery, (ostatnia dotyczy akurat sprowadzania do Polski imigrantów) których już nie można zliczyć. I referendum, w którym pytania dość, że nie są aktualne i istotne dla społeczeństwa, to jeszcze prezentują poziom dla wtórnych analfabetów. Śmiech przez łzy. Dokąd zmierzasz nadwiślański kraju?

 10. konecczanin pisze:

  Te , Robert czy taki ciemny jesteś czy udajesz ? Gdy wygra totalną opozycja wybory to właśnie te Niemcy i Bruksela będą w Polsce rządzić. Historii nie znasz na przestrzeni stuleci ? Takie to trudne dla ciebie ?
  Po co zainwestowali w Tuska ?

  Hipermarkety PIS wpuścił do Polski ? Ogarnij się, kiedy , kto wtedy rządził? Pracuje we francuskiej firmie przemysłowej, pracowałem w niemieckiej , wyciskają ludzi jak cytryny , na okrągło przez 7 dni w tygodniu…wiem co piszę.
  Ma być sprawiedliwie i tu w Polsce to
  Polacy mają decydujący głos a nie oni nam będą ustalać np wiek emerytalny.
  A reparacje wojenne to co ?
  Nie wymordowali nikogo z twoich przodków, bo moich tak , byli w obozach i na robotach , część nie wróciła….I ty mi się będziesz wymądrzał.
  Pewnie młody jesteś i cie te tematy męczą bo ich nie doświadczyłeś.

 11. zzz pisze:

  niereformowalni pisowcy fanatycy co wy bierzecie za używki co wy za brednie piszecie tvp mózgi wam wyprał

 12. robert pisze:

  konecczanin przestan już uprawiać ta propagandę. To pis wygrał wybory unijne to pisowski prezydent jeździ do uni jak i premier i ministrowie to pis rządzi od lat !!! kto podpisał ostatnie umowy z unia ? Ty Niemców winisz hehe Tuska? Buhahha mozg zjedzony przez TVP pewnie żyje z socjalu .to pis rządzi od lat nie Tusk tak potrafią się dogadać w uni stworzyć wokół siebie sojusze lobbować na rzecz tego sojuszu itd , nie potrafią!!! tylko oskarżać siać ferment i wmawiać ludziom głupoty strasząc ich żeby łatwiej było takimi jak ty sterować. Taka mamy władze że od lat nie umie nic ugrać w uni dla nas, o wraku który tak miał być sprowadzony nie wspomnę. Pełnią władzy pis tv pis sądy pis kultura pis w uni pis z Polski większość ale to Niemcy nami rządzą haha co za….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *