REKLAMA

W Końskich i w Radoszycach gościł Cyrk Wictoria [wideo, zdjęcia]

W sobotę w Radoszycach o godzinie 15.00 oraz w niedzielę w Końskich od 14.00 prezentowali się artyści związani z Cyrkiem Wictoria. Byliśmy na pokazie z naszą kamerą. 

REKLAMA

„W międzynarodowym programie mamy mnóstwo atrakcji, między innymi niebezpieczny pokaz balansu na wałkach dla widzów o mocnych nerwach, uczestnik programu MAM TALENT zaprezentuje się w popisach stójkarskich. W magiczny świat cyrku wprowadzi Państwa znany i ceniony Duet Ando prosto z Armenii! Zobaczyć będzie można Spidermana w sieciach pod kopułą cyrku, czy napowietrzne loty na linie oraz ewolucje na trapezie. Będziemy też podziwiać uczestnika programów telewizyjnych np. Rozmowy w toku – Gin Alif i jego olbrzymie pytony królewskie oraz legwana! Będzie też jedyny w Europie magiczny LEW LORD, który nagle, znikąd pojawi się na oczach widzów. W naszym programie występują też najpiękniejsze cyrkowe konie fryzyjskie oraz kuce szetlandzkie. Bawić wszystkich będzie mistrz humoru CLOWN ROBERT z Polski.” – o atrakcjach jeszcze przed spektaklami opowiedział nam przedstawiciel cyrku Igor Wojciechowski.

Zachęcamy zatem do obejrzenia materiału wideo, w którym prezentujemy najciekawsze fragmenty z tego cyrkowego widowiska! Jak widać w materiale spektakl w Końskich oglądał komplet publiczności.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *