REKLAMA

W Końskich powitano lato! [wideo, zdjęcia]

Początkowo z racji meczu piłkarskiego Szwajcaria – Polska podczas festynu na Powitanie Lata w Parku Miejskim nie było tłumów. To jednak zmieniło się po godzinie 17.00. 

REKLAMA

To już tradycja, że w Końskich lato wita się w rytmie disco. Tym razem urozmaiceniem festynu była też muzyka ludowa. Na scenę wkroczyła bowiem „Rogowianka” by zagrać koncert z okazji swojego jubileuszu 30-lecia. Panie z Rogowa jak zawsze były w doskonałej formie!

Po nich królowało już tylko disco-polo. Najpierw w wydaniu śląskim, ponieważ dla naszej publiczności zagrały Claudia i Kasia Chwołka. Matka oraz córka pochodzące z Rudy Śląskiej od kilku lat zachwycają fanów tego nurtu muzycznego między innymi jodłowaniem i ludowymi strojami w połączeniu z szybką muzyką disco. W Końskich też zaprezentowały się znakomicie!

REKLAMA

Około godziny 19-tej sceną w Parku zawładnął już zespół „Fajters”. Twórcy takich hitów jak  „Swojszczyzna, czyli wina za mało” i „Chcesz to masz” rozbujali już niezwykle radosną tego dnia konecką publiczność. Klimat tego dnia w Końskich poczujecie oglądając nasz materiał wideo. Serdecznie do tego zachęcamy!

Zdjęcia:

Powitanie lata w Końskich 01

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *