REKLAMA

W Końskich powstała drużyna siatkówki. Gra w czwartej lidze!

Pod nazwą Fair Play Końskie od tego sezonu utworzona w Końskich została męska drużyna siatkówki. Zarejestrowano ją do IV Ligi, a swoje mecze rozgrywa w hali sportowej w Stadnickiej Woli. Za ekipą Fair Play już pierwszy ligowych bój, a zarazem pierwsza wygrana! Już w środę nasz zespół podejmie u siebie GKS Nowiny. 

REKLAMA

Fair Play Końskie zgłoszono do rozgrywek IV Ligi Świętokrzyskiej. W rywalizacji udział biorą także takie zespoły jak:  GKS Ekom Invex Remedies Nowiny, MKS Orlicz Suchedniów, GKS SGBud Góral Górno,  Hetman Włoszczowa II i MSS Masłów.

REKLAMA

Nasi siatkarze sezon rozpoczęli znakomicie pokonując MKS Orlicz Suchedniów.

Fair Play Końskie 3:2 MKS Orlicz Suchedniów
(19:25 25:20 25:16 17:25 15:12)
Fair Play Końskie: Solarz Bartosz, Świercz Patryk, Kuleta Arkadiusz, Dziurdź Michał, Pera Piotr, Krawczyk Andrzej, Ścisłowicz Dawid, Sobczyński Daniel, Lachowski Łukasz.

MVP meczu został wybrany Arkadiusz Kuleta.

A już w środę o 19:30 nasi siatkarze w hali sportowej w Stadnickiej Woli podejmą GKS Nowiny, który także zwyciężył swoją pierwszą potyczkę. Zapraszamy do kibicowania na trybunach. Można też dołączać na treningi Fair Play Końskie: zainteresowani grą w zespole powinni kontaktować się z Kamilem Świerczem – TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *