W niedzielę gra Neptun. Pierwszy mecz u siebie tej wiosny

Już w niedzielę o godzinie 15:00 MKS Neptun Końskie powróci po kilkumiesięcznej przerwie do gry na stadionie przy ulicy Sportowej. Pierwszy mecz rundy wiosennej może przynieść ogromne emocje! Rywalem naszych będzie AKS Busko-Zdrój.

Zdjęcie z meczu Neptun Końskie – AKS Busko-Zdrój w ubiegłym sezonie. Foto: archiwum tkn24

Na jesieni nasi zawodnicy przegrali w Busku 1:0 po golu Aleksandra Szumilasa zdobytym w 90′ minucie spotkania. To był wyrównany mecz, nawet z momentami przewagi żółto-niebieskich. Niestety do Końskich wrócili oni bez zdobyczy punktowej. Z całą pewnością gracze trenera Arkadiusza Bilskiego teraz będą pałać żądzą rewanżu.

AKS jest na dziesiątym miejscu w tabeli i do dziewiątego Neptuna traci jeden punkt. W ostatniej kolejce nasi najbliżsi rywale zremisowali u siebie 3:3 z silnym GKS-em Rudki, a Neptun przegrał na wyjeździe z Moravią Morawica.

Zapowiedź: Neptun Końskie -AKS Busko-Zdrój, niedziela 26.03, godzina 15:00, stadion przy ulicy Sportowej w Końskich. Mecz w ramach Świętokrzyskiej Hummel IV Ligi.