REKLAMA

W piątek w Sielpi pokaz mody ślubnej. Zaprasza Salon Sophia

W piątek o godzinie 19:00 w Kompleksie Kuźnica w Sielpi rozpocznie się pokaz mody ślubnej zorganizowany przez konecki Salon Sophia. To wstęp do drugiej edycji Trunk Show Oksana Mukha, które przez pięć tygodni trwać będzie w salonie. Na przybyłych do Sielpi czeka mnóstwo atrakcji związanych z branżą ślubną. 

REKLAMA

Już 15 października w kompleksie turystycznym Kuźnica w Sielpi odbędzie się wyjątkowy pokaz mody ślubnej inaugurujący dni otwarte poświęcone sukniom wybitnej ukraińskiej projektantki. Następnie najnowsza kolekcja Oksany Mukhy trafi do Końskich aż na pięć tygodni! Zapisywać się na przymiarki można telefonicznie: 730 009 601. 

REKLAMA

Sam pokaz w kompleksie Kuźnica rozpocznie się o godzinie 19:00, a na przybyłych czekają też dodatkowe atrakcje. Swoje usługi na miejscu zaprezentują barmani weselni, zainteresowani będą mogli zapoznać się także z działaniem fotobudki od Fun4U,  a także zobaczyć na żywo zabytkowego Mercedesa W108 z 1966 roku, którym przejazd do ślubu będzie można wygrać przy okazji zakupu sukni . Muzycznie wieczór uświetni występ skrzypaczki Joanny Haltman.

„Jest to świetna okazja do zapoznania się z całą kolekcją, ponieważ wszystkie suknie będzie można przed przymierzeniem w salonie obejrzeć podczas pokazu na modelkach. Na gości będzie czekał poczęstunek oraz wiele niespodzianek. Przyszłe panny młode będą miały okazję między innymi wysłuchać prelekcji na temat odpowiedniego doboru bielizny” – mówi Dominika Kijewska-Banasik, właścicielka Salonu Mody Ślubnej i Wizytowej Sophia.

Do wygrania ślubne przejazdy tym zabytkowym mercedesem

Dodajmy, że  pokazu będzie możliwość zapisania się na wizytę w salonie podczas Trunk Show, choć z uwagi na coraz gęściej wypełniony terminarz, najlepiej zrobić to już teraz (poniżej znajdziecie link do elektronicznego kalendarza boksy oraz numer telefonu). Wstęp na piątkowe wydarzenie jest wolny. Zapraszamy!

Link do wydarzenia – TUTAJ
Link do kalendarza boksy – TUTAJ

Zapisy: Tel. 730 009 601
Salon Mody Ślubnej i Wizytowej Sophia – Końskie, ul. Warszawska 3

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *