REKLAMA

W Radoszycach grali o Puchar Wójta [wideo, zdjęcia]

W niedzielę 23. sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta w Radoszycach. To już czwarta edycja tych zawodów.

REKLAMA

Sześć drużyn rywalizowało na stadionie Partyzanta, który znajduje się przy ulicy Krakowskiej od 8:30. Zawody o Puchar Wójta to już tradycja. –„To jest już czwarta edycja tego typu zawodów. W tym roku mamy sześć zespołów, ta rywalizacja ma charakter mocno towarzyski. Poziom jest wyrównany, nikt tu się specjalnie nie wyróżnia, choć trzeba przyznać, że momentami gra wygląda naprawdę ładnie.” – opowiedział nam Rafał Zieliński, organizator turnieju i pracownik Referatu Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy w Radoszycach.

Wójt Radoszyc, Michał Pękala podkreśla, że w tym wydarzeniu wcale nie chodzi o sportową rywalizację. –„My chcemy wyciągnać młodych ludzi sprzed komputerów. Oderwać ich od gier komputerowych i dać im szansę na aktywne spędzanie wolnego czasu. Organizujemy różne turnieje: piłki nożnej, siatkówki, szachów, brydża. Dla mnie to ważne by mieszkańcy mogli aktywnie spędzać wolny czas.”

REKLAMA

W niedzielnych zawodach wzięło udział sześć zespołów: Mateusz Król & Paweł Trojanowski, Bartłomiej Lachowski & Krzysztof Pawelec, Kamil Milcarz & Damian Milcarz, Patryk Piotrowski & Cezary Żurawski, Karol Jaskólski & Wojciech Umański, Krzysztof Tkaczyk & Rafał Zieliński.

Wyniki:

IV miejsce – Karol Jaskólski i Wojciech Umański

III miejsce – Krzysztof Tkaczyk i Rafał Zieliński

II miejsce – Kamil i Damian Milcarzowie

I miejsce – Patryk Piotrowski i Cezary Żurawski

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *