REKLAMA

W Radoszycach odbędzie się Gminny Dzień Sportu

Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce zaprasza na Gminny Dzień Sportu, który odbędzie się w piątek 27 września na stadionie sportowym w Radoszycach. Odbędą się międzyszkolne konkurencje sportowe oraz oficjalne otwarcie nowej bieżni.

REKLAMA

REKLAMA

Już w najbliższy piątek o godzinie 10:30 na stadionie sportowym w Radoszycach spotkają się uczniowie, szkolni amatorzy sportu, którzy będą brali udział w konkurencjach takich jak biegi, skok w dal czy mecze siatkówki. Ponadto w tym dniu odbędzie się oficjalne otwarcie bieżni lekkoatletycznej należącej do tego kompleksu sportowego. Przybyli będą mogli obejrzeć pokazowy trening młodzików MKS Partyzant Radoszyce.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, czy nawet Kuratorium Oświaty. Ale to wciąż niepotwierdzone informacje.

W wydarzenie zaangażują się wszystkie placówki oświatowe z terenu gminy Radoszyce w tym także niedawno otwarte przedszkole. Wydarzenie będzie zamykało Europejski Tydzień Sportu. Zapraszamy bardzo serdecznie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *