REKLAMA

W Rogowie grali w siatkówkę. Wygrali gospodarze [zdjęcia]

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w ubiegłą sobotę zorganizował Turniej Mini-siatkówki Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie.

REKLAMA

Uczestniczyły w nich drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z Dziebałtowa, Nieświnia, Pomykowa i Rogowa. 0 godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Marcin Zieliński  po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie “każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

REKLAMA

SP Rogów-SP Dziebałtów 2:0

SP Nieświń-SP Pomyków 2:0

SP Pomyków-SP Dziebałtów 0:2

SP Rogów-SP Nieświń 2:0

SP Dziebałtów-SP Nieświń 1:2

SP Pomyków-SP Rogów 0:2

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f’u szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Następne miejsca zajęły :

2. SP Nieświń

3. SP Dziebałtów

4. SP Pomyków

Najlepszą zawodniczką Turnieju uznana została Jagoda Walczyk ze Szkoły Podstawowej w Rogowie, która oprócz dyplomu otrzymała plecak turystyczny. Wyróżnieni zostali także siatkarze z poszczególnych zespołów, a każdemu z nich wręczono pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Natomiast wszystkie pozostałe drużyny za udział w zawodach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Na ręce  Waldemara Wiktorowskiego, dyrektora Zespołu Placówek Oswiatowych w Rogowie został przekazany komplet piłek do siatkówki ufundowanych przez ZOSiR w Końskich,

W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich Marcin Zieliński.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *