REKLAMA

W Rudzie Malenieckiej dyskutowali o poprawie jakości życia

W sierpniu w wielu gminach odbywały się spotkania Lokalnej Grupy Działania „U Źródeł”. Ich celem było przygotowanie strategii na lata 2014-2020. Jedno ze spotkań miało miejsce w Rudzie Malenieckiej. 

REKLAMA

[foto. rudamaleniecka.pl]

Przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania „U Źródeł”, a także mieszkańcy i urzędnicy zastanawiali się nad tym co jeszcze należy zrobić dla Rudy, a także jakie działania należałoby umieścić w strategii na kolejne lata. Głównym celem ich spotkania było przygotowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

Stworzenie strategii jest bardzo ważnym zadaniem, ponieważ jest ona jednym z warunków, który umożliwi mieszkańcom gmin członkowskich „LGD – U ŹRÓDEŁ” (z powiatu koneckiego to gminy: Ruda Maleniecka, Stąporków, Smyków, Gowarczów i Końskie)  pozyskanie środków finansowych na realizację różnych inwestycji, wydarzeń, tworzenie miejsc pracy i wszelkich inicjatyw, które mogą wpłynąć na rozwój Naszego regionu i poprawę jakości życia zamieszkujących go mieszkańców.

REKLAMA

Na spotkaniu zaprezentowano wnioski płynące z dotychczasowych działań. Pomysły na przyszłość, analizę SWOT grupy działania i jej strategii na kolejne lata. Każdy z uczestników mógł zgłaszać swoje uwagi i sugestie.

REKLAMA

One thought on “W Rudzie Malenieckiej dyskutowali o poprawie jakości życia

  1. […] Świat pędzi, nieustannie się zmienia, a wraz z nim zmieniają się też nasze nawyki i przyzwyczajenia. Także te związane z usługami pocztowymi i kurierskimi. Pionierem nowoczesnych funkcjonalności jest InPost i jego Paczkomat®. Przedstawiamy Wam kilka rozwiązań jeszcze bardziej usprawniających korzystanie ze wspomnianych usług. Są one dobre dla firm, bo mogą niezwykle przyspieszyć ich pracę, ale i znakomite dla odbiorcy indywidualnego, bo dzięki swojej intuicyjnej obsłudze i wielu funkcjom po prostu ułatwiają mu życie.  […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *