REKLAMA

W siatkówkę grali dla Wiesława Wydry [zdjęcia]

Za nami kolejna sportowa akcja pomocowa dla Wiesława Wydry z Radoszyc. Tym razem w gminnej hali sportowej zorganizowano turniej siatkówki. Nie zabrakło sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Najważniejszy jednak był cel – pomoc dla chorego mieszkańca gminy. Łącznie do tej pory podczas trzech weekendów radoszyczanie zebrali dla pana Wiesława około 46 tysięcy złotych. Akcja pomocowa trwa także w internecie – wpłat można dokonywać TUTAJ

REKLAMA

Drużyna Urzędu Miasta i Gminy Radoszyce z burmistrzem Michałem Pękalą oraz posłem RP Mariuszem Goskiem

Do turnieju w niedzielę przystąpiły drużyny: UMiG Radoszyce, UG Sitkówki Nowiny, Policji Powiatowej w Końskich, Nauczycieli z gminy Radoszyce,  Młodzieżowa Drużyna Strażacka Węgrzyn, Starostwa Powiatowego w Końskich. Rywalizacja była zażarta, ale to nie o nią tego dnia chodziło –„Kolejny raz graliśmy wspólnie dla naszego Wiesława. Wspólna praca to świetne efekty. A my wszyscy graliśmy do jednej bramki. Na rzecz Wiesława w gminie udało się zebrać już ponad 46 tysięcy złotych” – mówi Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

Wśród zawodników i kibiców aktywnie kwestowali wolontariusze z puszkami. Można było także posilić się dokonując symbolicznej wpłaty na stoisku przygotowanym przez sołectwo Jacentów. Jednym z gości był Poseł na Sejm RP Mariusz Gosek„Zagraliśmy w turnieju charytatywnym dla chorego na glejaka Wiesława Wydry. Najważniejszy mecz gra jednak pan Wiesław. Mecz o swoje życie. Pan Wiesław ma piątkę fantastycznych dzieci. Nie pozwólmy mu odejść. Akcja charytatywna trwa. Szczegóły w Urzędzie Miasta i Gminy w Radoszycach” – napisał na swoim fanpage po turnieju poseł Gosek.

REKLAMA

To nie koniec wydarzeń organizowanych z myślą o pomocy dla Wiesława Wydry. W najbliższym czasie czekają nas bale charytatywne – więcej o nich TUTAJ.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *