REKLAMA

W sobotę kolejny mecz KSSPR. Nie kupuj biletu – zostań sponsorem!

W sobotę 15 lutego o godzinie 18 w koneckiej hali sportowej przy ulicy Stoińskiego seniorzy KSSPR Końskie zagrają z zespołem MKS Padwa Zamość. Dodatkowo w trosce o koneckich szczypiornistów zarząd klubu ogłasza akcję „Nie kupuj biletu – zostań sponsorem!” oraz zapowiada utworzenie klubu kibica. O szczegółach przeczytacie poniżej. 

REKLAMA

Zdjęcie z meczu KSSPR – Padwa z 2018 roku.

W meczu trzynastej kolejki I ligi grupy C podopieczni trenera Michała Przybylskiego podejmują u siebie zespół MKS Padwa Zamość. Spotkanie sędziować będą: Urszula Lesiak i Małgorzata Lidacka z Krakowa.

Zamościanie są na trzecim miejscu w tabeli. Do lidera i drugiej drużyny tracą tylko jeden punkt. W poprzedniej kolejce pokonali na własnym parkiecie zespół SMS ZPRP Kielce 34:24. Aż dziesięć bramek zdobył Paweł Puszkarski, który jest najlepszym strzelcem drużyny i w dotychczasowych meczach strzelił 63 gole. O sześć trafień mniej ma na koncie Hubert Obydź.

REKLAMA

Z kolei konecczanie są na szóstym miejscu w tabeli. Tydzień temu pokonali na wyjeździe zespół AZS UW Warszawa wynikiem 29:28. Po siedem bramek zdobyli Przemysław Matyjasik i Bartosz Woś. Dodajmy, że Przemek jest najlepszym strzelcem „Koni”. W dotychczasowych spotkaniach 75 razy trafiał do bramki. Drugim strzelcem konecczan jest Ernest Pilarski, który zdobył 59 bramek.

W dotychczasowych meczach pierwszoligowych z Padwą Zamość konecki zespół zmierzył się trzy razy. Bilans tych spotkań to dwie porażki i jedna wygrana. Przypomnijmy, że spotkanie KSSPR Końskie – Padwa Zamość rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich.

Innowacją wprowadzoną przez nowy zarząd KSSPR Końskie jest także akcja „Nie kupuj biletu – zostań sponsorem!”. Pod tym hasłem kryje się akcja klubu polegająca na tym, że to kibice zadecydują jaką kwotę mogą przeznaczyć na pomoc zespołowi, jednak nie mniej niż 5 złotych. Zarząd zaznacza, iż całość kwoty pozyskana z wejściówek będzie przeznaczana  na potrzeby zawodników. Pieniądze do specjalnych puszek będą zbierać wolontariuszki z tworzącego się Klubu Kibica, którym kierować ma Jacek Janus.

Więcej informacji o Klubie Kibica KSSPR Końskie już wkrótce!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *