REKLAMA

W sobotę Maraton Fitness dla Bruna w Stąporkowie [WIDEO]

Już w sobotę 3 grudnia w Stąporkowie odbędzie się IV Charytatywny Maraton Fitness, tym razem pełen dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz leczenia Bruna Słowińskiego (zbiórka internetowa wciąż trwa TUTAJ). Wydarzenie organizowane jest z najlepszymi trenerami, z licznymi gwiazdami,  hojnymi sponsorami i z rzeszą ludzi dobrej woli.

REKLAMA

Dwie  strefy powstaną w stąporkowskiej hali sportowej – jedna to strefa fitness, druga sportów walki, gdzie dominować będzie MMA oraz boks. Początek wydarzenia już o 10:00  –„Ze względu na to, że znamy rodziców Bruna podjęliśmy decyzję bardzo szybko. Nie spodziewaliśmy się, że ta zbiórka będzie miała tak wielki wymiar. Potrzeby jednak ciągle są ogromne, a więc my chcemy to zrobić z jak największym przytupem i zebrać jak najwięcej” – mówią nam Małgorzata i Grzegorz Józefiakowie.

Czwarty już Maraton Fitness zaplanowany jest z myślą o zbiórce pieniężnej dla Bruna Słowińskiego z Końskich. Galę poprowadzi modelka i zdobywczyni kilku tytułów miss, Wiktoria Kurek wraz z Mateuszem „Big Boy’em” Borkowskim znanym z Goggle Box. W imprezie udział wezmą znani trenerzy sportowi, gwiazdy znane z ogólnopolskiej telewizji oraz liczni sponsorzy.

REKLAMA

Maraton wspierają gwiazdy ze świata sportu, kina oraz znanych programów telewizyjnych, jak Gogglebox: Przed telewizorem, Bitwa na głosy, Love Island, Hotel Paradise, Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Na finał o godzinie 16:00 koncert da Paweł Węgierek.

W tym dniu pojawiają się między innymi Artur Sowiński „Kornik” – polski zawodnik mieszanych sztuk walki, Paweł Michalski – uczestnik Love Island, Alan Kwieciński – były uczestnik programu „Warsaw Shore”, Dominika Stosio z Hotelu Paradise, Michał Gałka – uczestnik Love Island, a całość uświetni występ Pawła Węgierka, który brał udział w Bitwie na Głosy.

Stroną sportową wydarzenia zajmą się:

  • trenerka Małgorzata Józefiak i jej FD Fit and Dance Stąporków,
  • Magdalena Łyczek, instruktorka jogi,
  • Artur Krawczyk, specjalista od MMA,
  • Mateusz Orynek trener boksu,
  • Elżbieta Szymczyk, trener personalny ,
  • Adam Cholewiński, trener personalny ,
  • Kamil Szlęzak, trener personalny,
  • roztańczona Strefa Fit,
  • Sekcja Stąporkowska Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin
  • Balans Fitness Club z Końskich

Trudno wymienić wszystkich, którzy dołożą swoją cegiełkę do tego eventu, na pewno nazwisk jest jeszcze więcej. Wydarzenie sponsorują liczne firmy z całego regionu, a także ogólnopolskie marki.

Rezerwujcie sobie czas 3 grudnia w godzinach od 10:00 do 16:00. Hala sportowa w Stąporkowie – tam warto być. Będzie się działo!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *