REKLAMA

W sobotę w Sielpi mecz pokazowy hokeja!

Mało kto o tym wie, ale w Końskich mamy drużynę hokeja na lodzie. Już jutro będzie można zobaczyć ją w akcji. Sokoły rozegrają pokazowy mecz na Sielpi!

REKLAMA

„Początki istnienia hokeja w Końskich to są lata 50-te. My działamy od 5 lat, zamierzamy stworzyć szkółkę dla młodych adeptów i rozwijać ten sport w naszym regionie. W sobotę zapraszamy wszystkich na mecz pokazowy – nie tylko po to by oglądać, ale również po to by może spróbować swoich sił w hokeju. W naszej drużynie mamy zawodników i 17-letnich i ponad 50-letnich, a więc zapraszamy każdego.” – opowiada nam Andrzej Ślifierz z Sokołów Końskie, jeden z organizatorów spotkania.

Sokoły Końskie zagrają z Kojotami Suchedniów już w sobotę (14.01.2017) o godzinie 10.00 na Sielpi tuż przy plaży. Oprócz samego spotkania każdy kto przybędzie na miejsce będzie mógł obejrzeć pokaz sprzętu i strojów hokejowych. W planach jest także poczęstunek bigosem oraz kiełbaskami. –„To działanie ma być naszym pierwszym krokiem. Planujemy by w naszym powiecie powstało lodowisko z prawdziwego zdarzenia, wymiarowe, na którym można grać w hokeja. Pierwsze rozmowy już nawet odbyliśmy z gminnymi władzami.” – kończy Andrzej Ślifierz.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe. Foter.com

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *