REKLAMA

W sobotę piechurzy będą po raz 20 maszerować po medal

W najbliższą sobotę piechurzy wystartują w XX edycji Marszu po Medal organizowanego przez Oddział PTTK w Końskich oraz Klub Turystyki Aktywnej PASAT. Uczestnicy będą maszerować na trzech trasach różniących się od siebie dystansem.

REKLAMA

Ze względu na epidemię uczestnicy będą startować spod Ośrodka Wypoczynkowego Bartek w Sielpi indywidualnie, nie będzie też wspólnego zakończenia rajdu. Piechurzy mieli do wyboru trzy trasy:
12,5-kilometrowa – start w godzinach 9:00-9:30: Sielpia – Gatniki – Niebo – Izabelów – Końskie (meta: wiata Green Velo w Ogródku Jordanowskim przy ul. Partyzantów w Końskich),
25-kilometrowa – start w godzinach 8:15-9:00: Sielpia – Gatniki – Niebo – Izabelów – Końskie – Stadnicka Wola – Niebo – Piekło – Sielpia (meta przy Ośrodku „Bartek”),
50-kilometrowa – start w godzinach 7:30-8:15: 25-kilometrowa pętla pokonana dwukrotnie.

REKLAMA

Dla uczestników organizatorzy przygotowali medal i dyplom za ukończenie wybranego dystansu, poczęstunek dla tras kończących w Sielpi, punkty na OTP i odznakę regionalną Turysta Ziemi Koneckiej oraz pieczątkę okolicznościową. Ponadto będzie także możliwość zakupienia okolicznościowej koszulki.

Relację z rajdu znajdziecie wkrótce w naszym portalu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *