REKLAMA

W sobotę rozegrano tenisowy turniej Red Bridge Cup 2019 [wideo, zdjęcia]

Drugi rok z rzędu Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa organizuje Red Bridge Cup. W sobotę rozegrano turniej deblowy mężczyzn. Na 25 maja zapowiedziano już rywalizację singlistów. 

REKLAMA

Red Bridge Cup rozgrywany jest na kortach Klubu Tenisowego Ósemka. Nazwa rozgrywek wzięła się od leżącej nieopodal miejscowości Czerwony Most w gminie Końskie. W turnieju uczestniczyło 14 zawodników czyli 7 par deblowych. Red Bridge Cup był rozgrywany systemem gier „każdy z każdym”. Po ośmiu godzinach turnieju i 21 rozegranych meczach wyłonieni zostali zwycięzcy.

Najlepszą Parą Deblową okazali się Mariusz Murawski/Robert Żądło. Drugie miejsce zajęli Ąndrzej Mijas/Marek Ziomek a trzecie Piotr Pięta/Michał Pilarski. Szczególnie cieszy uczestnictwo w turnieju najmłodszej pary: Grzegorza Stysia – zawodnika Koneckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Tenisa i Błażeja Wereszki – zawodnik STZ „Return-Opoczno”, obaj mają po 12 lat. Grzegorz Styś w najbliższy weekend zagra w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego.

REKLAMA

Na 25 maja zaplanowana jest druga edycja Turnieju Singla Mężczyzn Red Bridge Cup. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. By wziąć udział w zawodach należy skontaktować się z Tennis Klub Ósemka

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *