REKLAMA

W środę koncert i licytacja – Mikołaj dla Każdego. Przekazano wartościowe przedmioty

To będzie już VII edycja charytatywnego koncertu „Mikołaj dla Każdego”. Celem jest pozyskanie środków na wsparcie mniej zamożnych uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Najważniejszym punktem koncertu zawsze jest licytacja. Tym razem do wylicytowania są bardzo wartościowe przedmioty. Start koncertu w środę o godzinie 17:00.

REKLAMA

Społeczność szkolna jest mocno zaangażowana w przygotowanie koncertu.

„Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ogromne serca i pragną wesprzeć naszą inicjatywę i pomóc uczniom naszej szkoły, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Podczas koncertu licytujemy przedmioty podarowane przez koneckich przedsiębiorców, gwiazdy estrady a także prywatne osoby. Koncert swoim występem uświetnią uczniowie naszej szkoły. Wstęp jest oczywiście wolny” – mówi nam i zaprasza na wydarzenie Joanna Stołowska, nauczycielka w I LO i organizatorka koncertu charytatywnego.

Tym razem do licytacji będzie mnóstwo atrakcyjnych i wartościowych przedmiotów, a także voucherów np. na zabiegi czy przejażdżkę Mustangiem (!). Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znajdziemy między innymi: Bilety na spektakl „Interes życia” do Teatru Komedia, które podarowała Aldona Orman, vouchery na zabiegi w salonach kosmetycznych, płytę zespołu Enej z autografem, płytę Zakopower z autografem, płytę Piotra Sałaty z autografem, przejazd Fordem Mustangiem GT 450hp, karnety OPEN do klubu BALANS, karnety na siłownię SikoraGym, koszulkę z autografem Mateusza Korneckiego i wiele innych niespodzianek! Start koncertu w środę o godzinie 17:00.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *