REKLAMA

W Stąporkowie będzie spektakl. Mamy dla Was bilety!

Już w środę 4 października do Stąporkowa ponownie zawita wielka sztuka. W ramach akcji Teatr Polska odbędzie się tam spektakl „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”. Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie!

REKLAMA

TEATR POLSKA jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców miejscowości, mających ograniczony dostęp do oferty teatralnej.

REKLAMA

Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.

W ramach programu TEATR POLSKA od 2 września do 30 listopada 2017 roku odbędzie się 127 prezentacji 17 spektakli w 62 miejscowościach. TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji na stronie: www.teatrpolska.pl

W Stąporkowie będziemy mogli obejrzeć spektakl pt. „Wojna nie  na podstawie książki Swietłany Aleksijewicz o tym samym tytule w reżyserii Elżbiety Depty oraz wykonaniu aktorów Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Bilety są do nabycia w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie w cenie 20 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *