REKLAMA

Waldemar Szpiega nie jest już trenerem Neptuna Końskie

Epidemia koronawirusa zebrała żniwo w koneckim sporcie. W związku z trudną sytuacją finansową i brakiem możliwości porozumienia się Zarząd Neptuna Końskie podziękował za dotychczasową współpracę trenerowi Waldemarowi Szpiedze. Trener Szpiega związany był z koneckim klubem od lipca 2015 roku. 

REKLAMA

„Niestety musieliśmy podjąć taką decyzję w związku z sytuacją finansową klubu, która w czasie epidemii jest trudna. Do trenera Szpiegi mamy ogromny szacunek. Chcę podkreślić, że tutaj nie zadecydowały względy sportowe” – mówi nam Zdzisław Kos, prezes MKS Neptun Końskie.

REKLAMA

Trener Waldemar Szpiega pracował z koneckimi piłkarzami od lipca 2015 roku. W sezonie 2015/2016 zajął z Neptunem czwarte miejsce w IV lidze, w sezonie 2016/2017 drużyna była na szóstym miejscu, w sezonie 2017/2018 Neptun otarł się o awans zajmując drugie miejsce w lidze. Sezon 2018/2019 to znowu znakomita gra konecczan i drugie miejsce w tabeli. Przedwcześnie zakończony sezon 2019/2020 to dla Neptuna 10 pozycja w tabeli.

Wiemy też, że na ten moment nie zmienia się kadra zespołu, zawodnicy powoli wracają do treningów w mniejszych grupach –„My natomiast jako zarząd rozpoczynamy rozmowę z potencjalnymi kandydatami do bycia szkoleniowcem pierwszej drużyny. O wynikach tych rozmów na pewno poinformujemy”

REKLAMA

One thought on “Waldemar Szpiega nie jest już trenerem Neptuna Końskie

  1. […] Przebudowa dróg w centrum musi poczekaćWaldemar Szpiega nie jest już trenerem Neptuna KońskieMnóstwo zmian od poniedziałku. Wracają fryzjerzy, gastronomia, za chwilę też szkołyMieszkańcy […]

Dodaj komentarz