REKLAMA

Walentynki 2020 w MGOKiS Stąporków [zdjęcia]

W miniony piątek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbył się wieczorek walentynkowy pod hasłem „Różne oblicza miłości w wierszu i piosence”.

REKLAMA

Mieszkańcy gminy Stąporków licznie przybyli do Kawiarni pod Grzejnikiem aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy wieczór i wysłuchać programu przygotowanego przez artystów. Wieczór walentynkowy przebiegał w niezwykłej scenerii.  Poetycką i romantyczną atmosferę podkreślała scenografia, walentynkowe babeczki, czy rozsypane płatki róż.

REKLAMA

Goście zasiadali przy stolikach rozświetlonych świecami, niczym w kafejce paryskiej – mieście zakochanych. W Kawiarni mogliśmy podziwiać Grupę Poetycką z Doliny Czarnej, Alicję Woldańską, Zuzannę Szlenk, Aleksandrę Bartosik, zespół Szkolne Nutki, Natalię i Marysię Boruń, Mateusza Grabowskiego, Karolinę Kołodziej, Mariana Domagałę i Dominikę Deszczyńską. Spotkanie walentynkowe poprowadził natomiast poeta i tekściarz – Marcin Michalczyk. Na zakończenie wieczoru wystąpił również organizator z ramienia MGOKIS – Sebastian Moczarski.

Zdjęcia i tekst: Dorota Ogonowska:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *