REKLAMA

Walkower dla Fair Play Końskie. Meczu nie będzie

W środę o 19:40 w hali sportowej w Stadnickiej Woli miało dojść do rewanżowego spotkania o piąte miejsce w Świętokrzyskiej IV Lidze Siatkówki pomiędzy Fair Play Końskie a Spartą Zagnańsk. Rywale oddali mecz walkowerem i tym samym to konecczanie ostatecznie plasują się na piątej lokacie w rozgrywkach. 

REKLAMA

„Z przykrością informuję że dzisiejszy mecz FAIRPLAY Końskie – Sparta Zagnańsk został oddany walkowerem ze strony gości , tym samy zajmujemy 5 pozycje w lidze I kończymy sezon ligowy z 10 wygranymi meczami na 12 rozegranych” – mówi nam Patryk Świercz, jeden z zawodników Fair Play.

REKLAMA

Naszych siatkarzy jednak czeka jeszcze rywalizacja w Pucharze Świętokrzyskim. Mieli oni wolny los w 1/8 i czekają na rywala, którego wyłoni pojedynek Busko-Zdrój – Bilcza. Starcie w Pucharze Świętokrzyskim Fair Play Końskie rozegra jednak na wyjeździe – to z uwagi na to, że w tych rozgrywkach zawsze gospodarzem jest zespół będący niżej notowany (a zarówno Busko, jak i Bilcza zajęli niższe pozycje w lidze).

Niewykluczone jednak, że po wygraniu ćwierćfinału w kolejnej rundzie zobaczymy ich na parkiecie w Stadnickiej Woli. Jeżeli nasi trafią na wyżej rozstawionego rywala (np. ekipę z Ostrowca Świętokrzyskiego) to będą gospodarzami pojedynku.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *