REKLAMA

Wędkarze konkurowali w Górnym Młynie [wideo, zdjęcia]

W ostatnią niedzielę w Górnym Młynie odbył się wędkarski turniej o puchar burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Konkurowało ze sobą 26 amatorów wędkarstwa w pięciu sektorach.

REKLAMA

W turnieju brali udział nie tylko dorośli, ale i dzieci. Konkurencja była zacięta, ale atmosfera pozytywna. Więcej o przebiegu zawodów opowiedział nam jeden z organizatorów – Grzegorz Borowski – „Łowiliśmy w jednej czterogodzinnej turze białą rybę na spławik. Pogoda jako tako dopisała, dość słonecznie, fajnie, ryby troszeczkę mniej, ale każdy coś złapał, więc myślę, że zawody były udane pod kątem organizacji, tego co się dzisiaj wydarzyło”.

Nagrodami w zawodach, poza pucharem burmistrza za pierwsze miejsce, były niespodzianki związane z wędkarstwem, więc zapewne będą uczestnikom dobrze służyć w przyszłych konkurencjach.

REKLAMA

Pierwsze miejsce podczas tego spotkania uzyskał, nie po raz pierwszy, Grzegorz Szczegielniak z wynikiem 3355. Za nim, na drugim miejscu, znalazł się Paweł Borowiecki z 2175 punktami, a trzeci stopień podium zajął Paweł Jedynak który uzyskał 1905 punktów.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *