REKLAMA

Weekend na koneckich drogach: dwie kolizje i dwóch nietrzeźwych kierowców

Cztery zdarzenia zanotowali policjanci z powiatu koneckiego w miniony poświąteczny weekend. Doszło do dwóch kolizji oraz zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Około godziny 18:40 w piątek 27 grudnia doszło do kolizji w miejscowości Pomorzany w gminie Końskie. Kierujący autem osobowym uderzył  zwierzę, które wtargnęło na jezdnię. Do zdarzenia doszło na trasie Pomorzany – Modliszewice.

Kolejne trzy zdarzenia miały miejsce w sobotę. Około godziny 12:30 na Placu Kościuszki w Końskich zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Zdarzenie to zakwalifikowano jako kolizję. Przed godziną 17:00 w Smykowie zatrzymano kierowcę bez uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych i w stanie po spożyciu alkoholu. Był to 32-letni mężczyzna, który podróżował fiatem punto. W jego organizmie wykazano około 0,24 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Radoszycach.

REKLAMA

Tego samego dnia przed północą w miejscowości Brody w gminie Końskie zatrzymano 38-latka kierującego volkswagenem polo. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *