REKLAMA

Weekend tuningowanych aut w Sielpi. Trwa Tuners Revolution [wideo, zdjęcia]

W sobotę i niedzielę w Sielpi, na parkingu przy ulicy Spacerowej, tuż przy wjeździe do turystycznej części miejscowości od drogi wojewódzkiej organizowany jest ogólnopolski zlot samochodów tuningowanych „Tuners Revolution”. Zwiedzający mogą odwiedzać to miejsce w sobotę do 20:00 i w niedzielę do 14:00. 

REKLAMA

„Organizujemy tutaj dzisiaj spotkanie miłośników motoryzacji. To pierwsza edycja ‚Tuners Revolution’ i polega na tym, że spotykamy się w gronie znajomych, ich mocno tuningowanych samochodów. To na pewno coś nowego, ale trzymamy się tradycji motoryzacyjnych. Dzisiaj i jutro, czyli sobota 19 czerwca i niedziela 20 czerwca możecie zobaczyć najfajniejsze projekty tuningowane w całej Polsce” – mówi nam Kamil Szlęzak, organizator wydarzenia.

Jak sama nazwa wskazuje „Tuners Revolution” to nie tylko zwykły zlot samochodowy. Czynnikiem, który łączy wszystkie pojazdy są ich przeróbki, a ich właścicieli – miłość do picowania bryk –„Jest tu bardzo wiele pojazdów takich, których na pewno nie zobaczycie zbyt często na zwykłych drogach. Uczestnicy wzięli się tak naprawdę poprzez pocztę pantoflową, Facebooka oraz panel rejestracyjny zgłoszeniowy, który był dostępny od początku lutego – zamknęliśmy go internetowe w zeszłym tygodniu. Z racji tego, że organizujemy od kilku lat podobną imprezę jaką jest Motopiknik to uzbierało się trochę znajomych i dużo samochodów tuningowanych, więc stwierdziliśmy, że warto by zrobić imprezę wyłącznie dla samochodów tuningowanych”  – opowiada nam Szlęzak.

REKLAMA

To także znakomita atmosfera. Na miejscu można posłuchać dobrej muzyki, spróbować potraw z grilla, czy skosztować złocistego trunku. Na oba dni wydarzenia zaplanowane są także specjalne konkurencje –„Planujemy kilka konkursów na naszym zlocie. Mamy kilka nagród dla zlotowiczów, uczestników imprezy, odwiedzających, także serdecznie zapraszamy. Dzisiaj do godziny 20:00, a jutro w niedzielę otwieramy bramy od 10:00 i zakończymy około 13-14” – dodaje organizator.

„Tuners Revolution” w Sielpi w sobotę trwać będzie do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 14:00. Zapraszamy na zamknięty parking przy ulicy Spacerowej 1.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

One thought on “Weekend tuningowanych aut w Sielpi. Trwa Tuners Revolution [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Rozpoczęcie sezonu w Sielpi 2021 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *