REKLAMA

Weź udział w ankiecie o turystyce leśnej i pomóż się jej rozwijać!

Lasy Państwowe zapraszają do wypełnienia ankiety dotyczącej turystyki leśnej. Jej wyniki będą miały wpływ na to jak będą zmieniać się otaczające nas lasy. Ankietę znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Z LASU korzystano i korzysta się na wiele różnych sposobów. Zarówno gospodarczo – pozyskując drewno, owoce runa leśnego – jagody i grzyby jak i również turystycznie – wypoczywając aktywnie lub leniuchując nad zbiornikami wodnymi.

REKLAMA

Czy lubicie kontakt z leśną naturą? Gdzie chcielibyście wyjść na przechadzkę lub przejażdżkę rowerem? Czy przebywanie na leśnym łonie natury Was uspakaja i wycisza?

-„Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami – wypełnij ankietę, która jest skrojona ma miarę naszego regionu. Badanie Waszych spostrzeżeń pomoże zwiększyć dostępność LASU w przestrzeni, która najbardziej Was interesuje” – zachęca Kamil Kubicki, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Barycz. 

https://spoleczne-lasy.webankieta.pl/

Z pewnością pobyt w leśnym otoczeniu jest dla Was przyjemnym doświadczeniem, które jak choćby pobyt nad ZALEWEM SIELPIAŃSKIM czy na plaży nad zbiornikiem w STAREJ KUŹNICY, nie musi się ograniczać się do samotnych wypraw poprzez leśną głuszę po wyznaczonych szlakach i ścieżkach.

Końskie i okolice „LASEM stoją”. W każdej chwili możemy po kilku minutach jazdy samochodem lub nawet pieszej wędrówki, odwiedzić to zielone siedlisko. Możemy spacerować, wylegiwać się nad wodą, jeździć rowerami czy zbierać w odpowiednim sezonie jagody i grzyby.

Co jeszcze chcielibyśmy zastać w LESIE? Czego Wam brakuje, a czego nie chcecie widzieć w lesie?

Wypełnijcie Ankietę:

https://spoleczne-lasy.webankieta.pl/

Wpłyńcie na poprawę swojego otoczenia.

Organizatorem badania jest SGGW – Instytut Nauk Leśnych Katedra Użytkowania Lasu

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *