REKLAMA

Weź udział w koncercie i wesprzyj Agatę w walce z chorobą

Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbędzie się Koncert Charytatywny dla Agaty. Poniżej prezentujemy szczegółowy plan wydarzenia. 

REKLAMA

W godzinach 9:00-12:00 przy MGOKiS stacjonował będzie mobilny punkt poboru krwi. O godz. 15:00 rozpocznie się koncert, podczas którego wystąpią (według kolejności): dzieci z Przedszkola „Słoneczko”, Marek Werens, Wojtek Misiowiec, chór i zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stąporkowie, Dawid Moczarski, Szkolne nutki ze Szkoły Podstawowej w Niekłaniu, eMGie, Natalia Boruń, Rafał Sak, Natalia Żak i Amelia Lisowska.

REKLAMA

O godz. 17:oo rozpocznie się aukcja przedmiotów. Każdy będzie miał szansę wylicytować wiele atrakcyjnych rzeczy, np. gadżety z autografami od Jana Tomaszewskiego, koszulka z podpisem Zbigniewa Bońka, rejs jachtem żaglowym po Zalewie Sulejowskim, koszulka z autografami zawodników Korony Kielce i wiele innych.

O godz. 18:00 wystąpi grupa HIT BOYZ, a po nich Zespół Ludowy z Mokrej oraz Magdalena Szustak. Na godz. 19:00 zaplanowany jest koncert gitarzysty i kompozytora Piotra Resteckiego, który szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu „Must Be The Music”. Następnie na scenie pojawią się: Tomasz Miernik i zespół „Efekt”.

W lutym odbędą się jeszcze inne ciekawe wydarzenia, których celem jest wsparcie Agaty w walce z chorobą. O szczegółach pisaliśmy już wcześniej TUTAJ.

Przypominamy, że Agacie można pomagać cały czas. Jak to zrobić?

– Można oddać krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa z podaniem imienia i nazwiska \”Agata Gros\”
– 1 % podatku (szczegóły na plakacie poniżej)
– darowizny, dowolne kwoty na leczenie Agaty można wpłacać na konto:
Fundacja Sedeka
ul. Grzybowska 4 lok. 132 00 – 131 Warszawa
nr konta: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
tytuł przelewu: 11649 Gros Agata

REKLAMA

One thought on “Weź udział w koncercie i wesprzyj Agatę w walce z chorobą

  1. […] Zbiórka krwi, koncert i licytacja na rzecz Agaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale to nie oznacza końca pomocy dla dziewczyny. Kwesta trwa do końca marca, a towarzyszyć będą jej jeszcze inne imprezy – turniej drużyn strażackich oraz międzyszkolny turniej drużyn dziecięcych. Cały czas można też oddawać krew dla chorej przekazując w punktach krwiodawstwa informację, że celem jest Agata Gros. Oddawać na rzecz Agaty można także 1% podatku oraz dokonywać wpłat na konto. O tym jak to zrobić informujemy TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *