REKLAMA

Weź udział w konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Drzewa

W ramach Światowego Dnia Drzewa gmina Radoszyce ogłasza konkurs plastyczny „Czarodziejskie Drzewo”. Skierowany on jest do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy, a tematyka ma nawiązywać do Międzynarodowego Święta Drzewa. Prace należy składać dyrektorom szkół do środy 6 października.

REKLAMA

Technika pracy jest dowolna, z zastrzeżeniem, że musi być ona płaska. Wymogiem jest też format arkusza A3. Prace będą oceniane pod względem zgodności z tematem konkursu, oryginalności i kreatywności, sposobu ujęcia tematyki konkursu, a także walorów artystycznych, czyli m. in. kompozycji, kolorystyki czy techniki wykonania.

REKLAMA

Organizatorzy przewidzieli główne nagrody za trzy najlepsze prace. Ogłoszenie wyników i uhonorowanie laureatów odbędzie się nad zalewem „Antoniów” w poniedziałek 11 października podczas obchodów Światowego Dnia Drzewa.

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zgodę opiekuna, znajdziecie je TUTAJ. Następnie wykonaną pracę należy do środy 6 października przekazać dyrektorowi szkoły.

REKLAMA

One thought on “Weź udział w konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Drzewa

  1. Dlaczego tylko do uczniów? Co im to da? Czy nie lepiej byłoby promować lokalnych twórców? CO TO DA TYM UCZNIOM? Chyba się komuś we łbie przewróciło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *