REKLAMA

WIDEO: Debata dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl

Zapraszamy do obejrzenia „Debaty dla powiatu koneckiego tkn24.pl”, która wczoraj odbyła się w Sali Bankietowej „U Motyla” w Końskich. W debacie udział wzięli kandydaci na radnych powiatowych. 

REKLAMA

Powyżej możecie Państwo obejrzeć całość „Debaty dla powiatu koneckiego tkn24.pl”. 

Dorota Duda – nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu nr 1, czyli w gminie Końskie, obecnie członkini Zarządu Powiatu Koneckiego. Wcześniej pedagog.
Wiesław Skowron – nr 1 na liście Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem w okręgu nr 2, który obejmuje gminę Stąporków. Radny powiatowy trwającej kadencji. Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem.
Kamil Kubicki – ostatni na liście Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w okręgu nr 1. Zawodowo pracownik Lasów Państwowych.
Paweł Pękala – nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Kreatywna Jedność Powiatu Koneckiego w okręgu nr 3, który obejmuje gminy Radoszyce, Ruda Maleniecka i Fałków. Radny powiatowy trwającej kadencji. Pracownik Urzędu Gminy Fałków.
Krzysztof Jasiński – nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządni Ziemi Koneckiej Krzysztof Obratański. Krzysztof Jasiński to obecny wiceburmistrz Końskich. Wcześniej dyrektor szkół, samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem.
Jacek Matera – nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe TKN w okręgu nr 1 – gmina Końskie, zastępca burmistrza Końskich w poprzedniej kadencji. Działacz społeczny. Samorządowiec z 19-letnim doświadczeniem.

REKLAMA

Debata składała się z kilku rund. To między innymi pytanie od redakcji, pytania od naszych czytelników i widzów, które kandydaci musieli wylosować. Każdy z kandydatów zadał także pytanie jednemu ze swoich konkurentów. Na koniec był czas na krótkie wystąpienie.

Sonda zakończona. Wyniki poniżej:

Kto wygrał Debatę dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl

REKLAMA

3 thoughts on “WIDEO: Debata dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl

  1. Pingback: Debata kandydatów na burmistrza Końskich - zadaj pytanie | TKN24

  2. Pingback: Debata dla kandydatów na burmistrza Końskich - zapowiedź | TKN24

  3. Pingback: Debata kandydatów na burmistrza Końskich tkn24.pl | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *