REKLAMA

WIDEO: VI Spot ‚Koneccy Mikołaje’

To był spot na około 100 aut, a jego celem było wsparcie dla podopiecznych Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie. Zbiórka zapoczątkowana podczas spotu zatytułowanego „Koneccy Mikołaje” trwać będzie do końca listopada, a o szczegóły pytać można organizatorów, czyli grupę Konecki Motopiknik

REKLAMA

Spot rozpoczął się w sobotę o godzinie 15:00, do Sielpi zjechało około sto aut jego uczestników – w tym pojazdy zabytkowe, tzw. youngtimery, auta seryjne oraz różne inne ciekawe egzemplarze, również tuningowane. Samochody dzięki zgodzie zarządcy ustawiły się na ulicy Spacerowej oraz na molo –„Cieszymy się ponownie z pozytywnego odzewu Konecczan, co napędza nas do organizacji kolejnych podobnych wydarzeń. Zbiórka finansowa wciąż trwa, postaramy się jeszcze w listopadzie zorganizować jakieś akcje, które mogą ją napędzić, a to po to by uzbierać środki na paczki dla dzieci z placówki w Stąporkowie” – mówi nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć zbiórkę może to uczynić poprzez kontakt z organizatorami np. na Facebooku – TUTAJ. Podczas samego zlotu zebrano około dwóch tysięcy złotych. Powyżej możecie zobaczyć relację wideo ze spotu.

REKLAMA

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

One thought on “WIDEO: VI Spot ‚Koneccy Mikołaje’

  1. Pingback: Akcja charytatywna 'Koneccy Mikołaje' dobiegła końca! | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *