REKLAMA

WIDEOSONDA: Jakiej muzyki lubią słuchać konecczanie?

Muzyka towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez słuchawek na uszach, jednak nasze gusta znacznie się różnią. Dziś staramy się znaleźć odpowiedź na pytanie – jakiej muzyki słuchają konecczanie?

REKLAMA

W odpowiedziach mieszkańców Końskich dominowały gatunki i wykonawcy disco-polowi, jednak nie zabrakło też miłośników klasyki. Sondę przeprowadził dla Was Kamil Olesiński.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “WIDEOSONDA: Jakiej muzyki lubią słuchać konecczanie?

  1. Miałbym ze dwa pomysły muzyczne dla mieszkańców . I to wcale nie na obchody Dni Końskich, bo program zawsze bogaty; nie ma zatem potrzeby dodawania czegoś nowego – raczej udoskonalonego. Sądzę, że parafia przy kościele św. Anny i św. Jana Chrzciciela, z okazji Dnia Matki mógłby co roku organizować „Mały Festiwal Kiepurowski” ( mama Jana i Władysława Kiepurów wszak spoczywa na koneckim cmentarzu. Byłaby cudowna i godna Końskich impreza. Natomiast młodszemu pokoleniu polecam Festiwal piosenki filmowej Bollywood. Kto ogląda te filmy ten wie, ile wzruszeń one powodują….. . Zainteresowanym polecam jako pierwszy z cyklu tych filmów „Czasem słońce, czasem deszcz”. Dopiero Końskie stałoby się kolorowe !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *