REKLAMA

Wielkanoc w Starostwie Powiatowym! [zdjęcia]

W ubiegły czwartek w Starostwie Powiatowym w Końskich zrobiło się kolorowo. Wszystko dzięki wielkanocnej wystawie i kiermaszowi przygotowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Towarzystwie Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka”.

REKLAMA

REKLAMA

Przed południem 11 marca w Starostwie Powiatowym w Końskich można było poczuć klimat Świąt Wielkanocnych. A to za sprawą kolorowej wystawy połączonej z kiermaszem, którą przygotował Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Towarzystwie Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka”. Przygotowane przez jego członków stroiki cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników starostwa.

„Środki zgromadzone podczas tej akcji zostaną przeznaczone na szeroko rozumianą rehabilitację społeczną uczestników, wyjazdy do kina i teatru, co znacząco uatrakcyjni i wzbogaci wachlarz działań naszej placówki” –  informuje Barbara Zbylut, kierownik WTZ.

Podobnych inicjatyw, mających na celu wsparcie Warsztatów Terapii Zajęciowej, na pewno możemy spodziewać się w przyszłości.

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *