REKLAMA

Wielkie Derby w Wielką Sobotę! Zapowiedź

W Wielką Sobotę o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich rozpoczną się Wielkie Derby Powiatu Koneckiego, czyli w ramach IV Ligi zmierzą się ze sobą Neptun Końskie oraz Partyzant Radoszyce. Neptun planuje przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia – link do niej ma się pojawić na klubowym fanpage TUTAJ. U nas po spotkaniu znajdziecie jego obszerne fragmenty. 

REKLAMA

Zdjęcie: archiwum tkn24.pl

W rundzie jesiennej oba zespoły zmierzyły się w Radoszycach. Partyzant dostał wtedy tęgie lanie, bo mecz zakończył się wynikiem 1:5. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Paweł Laskowski, a dla Neptuna trafiali: dwukrotnie Pach, Armata, Kwiecień i Markowicz. Większość z tych zawodników ponownie zobaczymy na boisku w sobotę.

Oba zespoły nie brylują w ligowej tabeli. Patyzant zajmuje ostatnią, 20 pozycję. Z kolei Neptun jest na 16 lokacie. W ubiegłym tygodniu zawodnicy z Końskich przegrali z Naprzodem Jędrzejów, a piłkarze trenera Jacka Pawlika ulegli Wiernej Małogoszcz.

REKLAMA

Niestety derby muszą odbyć się bez udziału kibiców. Klub będzie próbował zorganizować transmisję live, ale nie wiadomo czy dojdzie ona do skutku (szukajcie jej w sobotę przed 13:00 na fanpage – TUTAJ). U nas na pewno po spotkaniu znajdziecie jego obszerny skrót oraz fotorelację.

IV ligowe Derby Powiatu Koneckiego, 
Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce, 
Sobota 03.04.2021 r. godzina 13:00 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *