Wielkie emocje i trzecie miejsce KSSPR Końskie

Wygraną z Gwardią II Opole zakończyli swój udział w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów piłkarze ręczni KSSPR Końskie. Niedzielne spotkanie dostarczyło mnóstwo emocji. Mecz można obejrzeć TUTAJ

Nasi młodzi piłkarze ręczni w piątek przegrali z Górnikiem II Zabrze, wczoraj ulegli Wiśle Płock. Natomiast dziś mierzyli się z Gwardią II Opole i zwyciężyli! To był bardzo dramatyczny mecz. Od początku to Gwardia narzuciła tempo gry. Po piętnastu minutach ekipa z Opola prowadziła 10:7. Do przerwy na tablicy widniał wynik 17:15.

Druga odsłona to w dużej mierze gra punkt za punkt. Jednak to rywale konecczan utrzymywali cały czas 2-3 bramkową przewagę. Decydujący moment należał jednak do szczypiornistów z Końskich. Na minutę przed końcem spotkania wyrównali oni stan pojedynku na 26:26, a chwilę później dorzucili zwycięskiego gola! Ostatecznie KSSPR Końskie pokonało Gwardię II Opole i zajęło trzecie miejsce w grupie w 1/16 Mistrzostw Polski w Płocku.

KSSPR Końskie – Gwardia II Opole 27:26 (15:17)