REKLAMA

Wiemy jak będzie wyglądał sezon studniówkowy 2020 w powiecie koneckim

Sezon studniówkowy 2020 już niedługo! Charakterystycznie dla naszego regionu, wszystkie z imprez odbędą się w soboty. Pierwsza z nich, organizowana przez ZSP nr 3 w Końskich będzie miała miejsce 18 stycznia. Sezon 22 lutego zakończy studniówka ZSP nr 1 w Końskich. Większość z zapowiedzianych balów będzie odbywać się w Astorii przy ul. Hubala. Niezwykle popularny jest Prestige Band, który zagra na większości studniówek!

REKLAMA

Sezon studniówkowy otworzy bal ZSP nr 3 w Końskich już 18 stycznia o godzinie 19:00. Dla przybyłych będzie grał zespół Prestige Band. Zachęcamy także do obejrzenia relacji ze studniówki 2019, na której koncert znany na całą Polskę zespół „Łobuzy” – TUTAJ.

REKLAMA

W następnym tygodniu, 25 stycznia, swoją studniówkę zorganizuje ZSP w Stąporkowie. Odbędzie się ona w „Markizie”, a o oprawę muzyczną zadba zaproszony DJ! Bal studniówkowy szkoły z 2019 roku, na którym wystąpił „DEJW” możecie zobaczyć TUTAJ.

Tego samego dnia – 25 stycznia – parkietem Astorii zawładną maturzyści z I LO im. KEN w Końskich, specjalnie dla których będzie grał Prestige Band. Studniówkę „Starego ogólniaka” 2019 znajdziecie TUTAJ.

Następnie, 15 lutego, do Astorii powrócą maturzyści. Tym razem będą to podopieczni II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. Relację z ich balu studniówkowego 2019, na którym bawili się razem z „Czadomanem” znajdziecie TUTAJ.

Ostatnią studniówkę w sezonie zorganizuje ZSP nr 1 w Końskich 22 lutego, także w Astorii. Wystąpi dla nich zespół Prestige Band. Bal „Mechanika” z 2019 roku, podczas którego miał miejsce koncert zespołu „DEJW” możecie obejrzeć TUTAJ.

Niestety otrzymaliśmy od ZSP nr 2 w Końskich informację, że w tym roku ich studniówka nie będzie organizowana ze względu na brak czwartej klasy. Podobna sytuacja miała miejsce także w roku 2019. Ostatnia studniówka ZSP nr 2 w Końskich odbyła się w roku 2018, a relację z niej możecie zobaczyć TUTAJ.

Nie wiadomo także, czy odbędzie się studniówka ZDZ w Końskich ze względu na niewielką liczebność klasy maturalnej. W roku 2019 szkoła także nie zorganizowała studniówki, jednak zachęcamy do obejrzenia, jak uczniowie ZDZ-u bawili się w roku 2018 – TUTAJ.

Obszerne relacje wideo i foto ze wszystkich studniówek 2020 znajdziecie w tkn24.pl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *