REKLAMA

Skowron: Moje prawo jazdy ma się dobrze. To brudna kampania!

We wtorek do mieszkańców powiatu koneckiego, a głównie Stąporkowa ktoś rozsyłał mms’ami sfałszowany artykuł jednego z portali jakoby jeden z byłych radnych powiatowych Wiesław S. (w domyśle Wiesław Skowron) miał stracić prawo jazdy za jazdę po pijanemu w Skarżysku-Kamiennej w miniony weekend. Zainteresowany stanowczo dementuje te plotki. Służby ze Skarżyska także nie potwierdzają tej informacji. 

REKLAMA

Wiesław Skowron z dumą prezentuje swoje ważne prawo jazdy

„To jest ohydna, brudna, kampanijna gra. Nikt mnie nie zatrzymał, moje prawo jazdy ma się dobrze, a ja nigdy nie wsiadam do samochodu po spożyciu alkoholu. Moja konkurencja polityczna posunęła się do najobrzydliwszego kroku – rozsyła sfałszowane artykuły, które sugerują jakobym łamał w ten sposób prawo. To oszczerstwo, niezwykle brudna kampania wyborcza. Sprawy na pewno tak nie zostawię i będę szukał sprawiedliwości w odpowiednich organach. Bardzo proszę Państwa o głębokie przemyślenie czy warto zaufać osobom, które tak bardzo chcą upokorzyć drugiego człowieka, które robią wszystko by tylko postawić nas – ruch stawiający na zmianę w powiecie koneckim – w bardzo złym świetle” – mówi nam Wiesław Skowron, kandydujący do Rady Powiatu Koneckiego z 1 miejsca na liście nr 2 (KWW Robert Plech Nowy Powiat) w wyborach 16 czerwca.

Również skarżyska policja nie potwierdza by w miniony weekend doszło do zatrzymania koneckiego samorządowca –„To informacja fałszywa. W niedzielę nie było żadnego tego typu zatrzymania. Ta informacja nie polega na prawdzie” – mówi nam aspirant Jarosław Gwóźdź z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej. 

REKLAMA

Poniżej treść fałszywego artykułu, który był rozsyłany w mms’ach do mieszkańców gminy Stąporków (pisownia oryginalna):

Pijany Radny Rady Powiatu Koneckiego zatrzymany przez Policję w Skarżysku. Wiesław S. – zatrzymał go policjant po służbie

Trzy promile alkoholu miał w organizmie 70-letni kierowca Volkswagena, którego w niedzielę zatrzymał w Skarżysku na ulicy 3-go Maja policjant będący akurat po służbie. Jak się okazało, 70-latek był Radnym Rady Powiatu Koneckiego.

Łącznie w miniony weekend w powiecie skarżyskim zatrzymanych zostało czterech pijanych kierujących.

Zdjęcia – Wiesław Skowron z dumą prezentuje swoje ważne prawo jazdy:

REKLAMA

3 thoughts on “Skowron: Moje prawo jazdy ma się dobrze. To brudna kampania!

  1. Nie mam nic do tego pana ale uważam że seniorzy nie powinny siadać za kółkiem. Nie ten refleks niestety:/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *